10 Kasım Büyükçekmece – Kasım 2015
ALKEV Özel Okullarının öğrencileri, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 77.yıldönümünde Büyükçekmece’de gerçekleştirilen törende saygı ve özlemle andılar.
![10 Kasım – Büyükçekmece](https://www.alkev.k12.tr/img/2015/11/IMG_6400.jpg)
![10 Kasım – Büyükçekmece](https://www.alkev.k12.tr/img/2015/11/IMG_6402.jpg)
Çerezler (cookie), alkev.k12.tr web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı ziyaret edebilirsiniz..