ALKEV Küçük Erkekler Basketbol Takımımız ŞAMPİYON! – Mayıs 2017
Büyükçekmece İlçesinde İlkokullar arası yapılan Basketbol turnuvasında Okulumuz MEV Kolejini Finalde yenerek Şampiyon olmuştur. Takımımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Çerezler (cookie), alkev.k12.tr web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı ziyaret edebilirsiniz..