İlk ve Ortaokul “Yeni Yıl” Sergisi – Aralık 2020
ALKEV Özel İlk ve Ortaokulu öğrencileri renkli dünyalarını “Yeni Yıl” teması ile birleştirdiler. Öğrencilerimizin görsel sanatlar derslerinde gerçekleştirdikleri ve yaratıcılıklarıyla harmanladıkları bu çalışmalar, onların evlerinden renkleriyle bizlere sesleniyorlar.
Öğrencilerimizin eserlerini görmek için buraya tıklayabilir veya kare kodu okutabilirsiniz.
- Kare Kod
- Şehrazat Mira Saraç
- Tevfik Yağız Kömür
- Ali Kayahanlı
- Efe Işıksaçan
- Öykü Ersoy
- Mısra Helen Taşkan